10, avenue des Mimosas - 83530 Agay - France

Spa de beauté dergisi – OFI’spa’lar hakkında makale – Ocak 2022.

Linoxydable, üst düzey paslanmaz çelik 316L spa ve havuzları araştırıyor, tasarlıyor ve pazarlıyor. Minimalist bir tasarıma sahip her eserin verimlilik, estetik ve bakım açısından gerçek katma değer sağlaması amaçlanıyor.

magazine Spa de beauté - article about OFI'spas

Paslanmaz çelik spa seçimi genellikle estetik nedenlerden kaynaklanmaktadır. Aslında, paslanmaz çelik bir havuz çevresine mükemmel bir şekilde uyum sağlar ve onları geliştirir. Paslanmaz çelik suya eşsiz rengini verir. Gümüş rengi, havuz suyuna ortama, ışığa ve bakış açısına göre değişen, yeri doldurulamaz yansımalar kazandırır. Malzemenin dokunuşu da oldukça hoş. Kısmen özel yumuşak dokunuşlu kaplama sayesinde yüzeyi hem pürüzsüz hem de kaymaz. Paslanmaz çelik spa havuzunu tercih etmek, en uzun ömürlü en iyi malzemeyi seçmek anlamına gelir: 316L paslanmaz çelik (deniz sınıfı paslanmaz çelik olarak da bilinir), korozyona ve havuzunuz üzerindeki zamanın etkilerine en iyi direnen malzemedir. Bu nedenle denizcilik endüstrisinde, kıyı inşaatlarında, kimya veya endüstriyel tesislerde yaygın olarak kullanılmaktadır.

Havuzun bakımı kolaylaştırılmıştır: Paslanmaz çelik doğal olarak hijyenik ve anti-alerjik bir malzemedir. Gözeneksiz yüzeyi yosun ve bakterilerin çoğalmasını önleyerek suyun çok daha temiz olmasını sağlar. Ayrıca paslanmaz çelik %100 geri dönüştürülebilir bir malzemedir.

Ayrıca paslanmaz çelik spa havuzunun yapısı oldukça hafiftir. Bir binanın terasına havuz yapılması söz konusu olduğunda bu önemli bir faktördür.

ÖZEL PASLANMAZ ÇELİK HAVUZLAR

Havuzunuzun şekli, boyutları veya özellikleri hakkında spesifik bir fikriniz varsa Linoxydable size eşlik edebilir, tasarımınıza ve isteğinize göre havuz yapma imkanı sunabilir. Linoxydable, ortamınıza en iyi entegre olan havuzu hayal etmek için sizinle birlikte çalışır. Linoxydable, olağanüstü bir sonuç için tavsiyelerde bulunabilir ve havuzun tasarımını iyileştirebilir. Linoxydable, işletmenize doğal olarak estetik ve miras değeri katan üst düzey havuzlar yaratır. Havuzun şekli veya büyüklüğü tek bir ünite olarak taşınmasına izin vermiyorsa havuz birden fazla taşınabilir ünite halinde inşa edilecektir. Bu elemanlar CDE’nin mobil ekibi tarafından TIG kaynağı kullanılarak monte edilecek ve kaynaklanacak.

Beklentilerinizi Linoxydable‘a iletin, onlar ihtiyaçlarınıza göre sizin için tasarlanmış özel bir paslanmaz çelik havuz önereceklerdir.


instagram link Olivier Felix Isselin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back To Top