10, avenue des Mimosas - 83530 Agay - France

法国设计师Olivier Felix Isselin获日本国

际先锋设计大奖IDPA银奖

basın incelemesi / makale 2023-09-13’te yayınlandı – ÇİN


Japonya Uluslararası Tasarım Öncüsü Ödülü, 18 Temmuz 2023 tarihinde Japonya’nın Tokyo kentinde büyük bir ödül töreni düzenledi. Olivier Felix Isselin’in Space Oddity adlı çalışmasının IDPA 2023 ürün tasarımı kategorisinde Gümüş Ödül kazandığı açıklandı. Tasarımı bir grup ünlü Japon tasarım sanatçısı tarafından seçildi. Uluslararası hakemler dünyanın dört bir yanından binlerce başvuru sahibi tarafından tanındı ve seçildi.

Space Oddity Hakkında | ZAMANSIZ SPA
Kazanan Space Oddity projesinin kurucusu Olivier Félix Isselin şunları söyledi: “Amacımız, yer çekimini bir heykel gibi kullanan, oldukça tanınabilir bir tasarıma sahip sonsuz bir spa cihazı yaratmaktı. Şık silueti, kavisli kenarları ve kapsül benzeri şekli, ona hafif ve hoş bir görünüm kazandırıyor: özgürlük ve kaygısızlık çağını hatırlatan sofistike bir uzay çağı görünümü… Bu görünümü elde etmek için spa ekipmanının tamamen denizcilik sınıfı paslanmazdan yapılması gerekiyordu. çelik. Bu malzeme %100 geri dönüştürülebilir olması, çevreye nötr etkisi olması ve dayanıklılık açısından rakipsiz olması nedeniyle estetik, hijyenik özelliklere ve ekolojik niteliklere sahiptir.

Son olarak, ergonomik koltuğu, yumuşak dokunuşlu iç yüzeyleri ve isteğe bağlı olarak nozül ve üfleyici eklenme imkanı ile estetiği kullanıcı konforundan ödün vermez. “Izgaraların” (şekiller ve malzemeler) seçimi ve su tankının rengi gibi seçenekler her Space Oddity’yi benzersiz kılıyor.”


instagram link Olivier Felix Isselin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back To Top