10, avenue des Mimosas - 83530 Agay - France
Photography of Olivier Felix Isselin Cannes

Olivier Felix Isselin, sanatçı, Fransız-İtalyan tasarımcı girişimci, Agay – Fransa’da yaşıyor ve çalışıyor. İster senaryo tasarımı, ister mekan veya ürün tasarımı olsun, hiçbir yapaylıktan uzak, sade ve zarif bir tasarım sunar. Amaç, bulundukları ortama mükemmel şekilde uyum sağlayacak dikkat çekici nesneler yaratmaktır.

instagram link Olivier Felix Isselin

Meraklı ve açık bir kişiliğe sahip olan Olivier Felix Isselin, ister profesyonel ister kişisel yaşamında her zaman yeni yollar keşfetmenin yollarını aradı. Ayrıca mimarlık eğitimi aldı ancak etkinlik ve iletişim alanında ve özellikle sanat galerilerini yönettiği çağdaş sanat alanında çalıştı. Kendisi aynı zamanda bir tasarımcı, sanatçı ve yöneticidir; sanatsal becerileri ile proje yönetimi becerilerini nasıl birleştireceğini bilir.


bathroom furniture & sanitary ware A' design award winner logo
logo Paris Design Awards winner 2023
Japan Design Awards logo

Photo of OFI speech at Cité de la Musique, Paris.

Sanatçı olmak, kişinin çevresine dair daha sert ve kişisel bir algıya sahip olması ve bunu farklı medyalar aracılığıyla özgürce ifade etmesidir. Sanat sonuçtur.

Tasarım, yaratıcısını merkeze almaması ve her şeyden önce kullanıcıyı hedef alması ve dolayısıyla işleve oldukça bağımlı kalması anlamında farklılık gösterir: Yaratılan nesnenin tekniği, malzemesi/materyalleri ve ergonomisi, oluşturma sırasında dikkate alınması gereken tüm unsurlar.

Ancak tasarımcı da bir sanatçıdan daha az değildir: Sorun çözmenin yanı sıra yaratıcılığı da önemlidir ve yaratılan nesneye tüm kişiliğini verecektir.

Son olarak sanatın, tasarımın, mimarlık ve şehir planlamasının ortak paydası İnsan ve onun mekanla olan ilişkisidir.

O.F.I.

logo "The French design"
logo international association of designers member
InternationalDesign Club member logo

https://linoxydablespa.com/index.php/en/stainless-steel-spa/


Back To Top